2808653
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Ogólnie
902
823
6756
1677006
49127
82658
2808653

Facebook

 

Migawki

Kontakt

ZAMAWIANIE MSZY ŚWIĘTEJ
  • Msza święta zostanie odprawiona w naszym Domu wspólnoty Księży i Braci Pallotynów przy Al. Warszawskiej 31 w Lublinie. Aby intencja została przekazana kapłanowi należy poprawnie wypełnić formularz, wysłać go do nas, wpłacić ofiarę na nasze konto bankowe i czekać na potwierdzenie przyjęcia intencji.

 

MSZE GREGORIAŃSKIE
  • Msze św. gregoriańskie to według tradycji Kościoła 30 Mszy świętych odprawionych w intencji jednej osoby zmarłej przez 30 kolejnych dni. Nazwa ta pochodzi do imienia papieża Grzegorza Wielkiego (+604), który na skutek prywatnego objawienia (podczas którego widział zmarłego zakonnika cierpiącego w czyśćcu), w taki sposób modlił się za zakonnika imieniem Justus. Modlitwa papieża okazała się skuteczna, a tradycja Mszy św. gregoriańskich utrwaliła się na stałe w Kościele. Wierni żywią nadzieję, że Bóg w swoim Miłosierdziu przez wstawiennictwo św. Grzegorza uwolni zmarłego z kar czyśćca.
  • Msze św. gregoriańskie odprawiamy w najbliższym miesiącu od przysłania ofiary lub w miesiącu podanym przez Ofiarodawcę. Nie wyznaczamy konkretnej kwoty jaką należy złożyć na ten cel, prosimy jednak uwzględnić, że jest to 30 Mszy św.
MSZE ŚWIĘTE INDYWIDUALNE TERMINOWE I BEZTERMINOWE
  • Istnieje także możliwość zamawiania Mszy św. indywidualnych: terminowych i bezterminowych, w różnych intencjach.
  • Msza św. zostanie odprawiona w terminie podanym przez Ofiarodawcę (terminowa) lub w najbliższym czasie po otrzymaniu intencji (bezterminowa).
OFIARA
  • Nadsyłając intencje Mszy świętej prosimy pamiętać o zaznaczeniu: treści intencji, adresu ofiarodawcy, wysokości ofiary. Ofiary bardzo prosimy przesyłać przekazem na podane niżej konto bankowe parafii. 
  • Bardzo prosimy o podanie dokładnych swoich danych adresowe, a w tytule ofiary: "INTENCJA MSZALNA - Imię i Nazwisko zamawiającego"
  • Nasz adres: Parafia Wieczerzy Pańskiej - Pallotyni, 20-803 Lublin, Al. Warszawska 31
  • Nasze konto: Bank Pekao SA III O/Lublin, nr: 67 1240 2382 1111 0000 3894 4231
 
 

Formularz zamawiania Mszy Świętej

Potwierdzenie przyjęcia intencji:
Potwierdzenie zostanie wysłane przez parafię jak najszybciej drogą mailową w momencie zaksięgowania ofiary na koncie

 

POLECAMY

  SP Pallotti w Lublinie     Przemiana.pl