1879826
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Ogólnie
1135
962
8321
768117
22077
40004
1879826

Liturgia

 

Migawki

Kontakt

 

 

15 grudnia 2019 r.
III NIEDZIELA ADWENTU

7.00

I. Śp. Stanisława(ona) Zenobiusz i wszyscy zmarli
II. Śp. Wanda Wierzchowska(gregorianka)

9.00

I. Śp. Janina, Franciszek Jesionowscy i śp. Stanisław Anyszuk
II. Śp. Jan Wójtowicz w 2. rocznicę śmierci oraz śp. Irena i Agnieszka i zmarli z rodziny
III. Śp. Teresa. Teodora(ona), Franciszek, Kazimierz Kwaśniak, śp. Andrzej Góra, śp. Janina i Tadeusz Wielguszewscy, śp. Alicja i Władysław Curyłło oraz zmarli z rodziny Sieków i Zdybiowskich

10.30

I. Śp. Jan w 39. rocznicę śmierci, Janina , Teresa, Sławomir i Janusz
II. Śp. Marianna Moryl w 22. rocznicę śmierci

12.00

I. W intencji Mileny z okazji 3. urodzin

16.30

I. Śp. Zygmunt Misztal w 43. rocznicę śmierci, Antoni i Franciszka(ona) Misztal
II. Śp. Bohdan i Regina Kuchniccy

18.00

I. Śp. Zuzanna(gregorianka)
II. Śp. Bolesław Bryła(gregorianka)

 

PONIEDZIAŁEK
16 grudnia 2019 r.,

6.30

I. Śp. Jan Ścibiorski w 1-ą rocznicę śmierci

7.30

I. O Boże bł. dla rodzin z Talczyna

9.00

I. Śp. Elżbieta Krzyżak

16.30

I. Dziękczynno- błagalna w szóstą rocznicę urodzin Leona

18.00

I. Śp. Zuzanna (gregorianka)
II. Śp. Bolesław Bryła(gregorianka)

20.00

Śp. Anna Drozd miesiąc po śmierci i Czesław (on) Drozd w 2-ą rocznicę śmierci

 

WTOREK
17 grudnia 2019 r.

6.30

I. Dziękczynno- błagalna w 25-ą rocznicę urodzin Macieja

7.30

I. Dziękczynno- błagalna w 1-ą rocznicę urodzin Łukasza z prośbą o Boże bł. dla jego rodziców Pauliny i Michała

9.00

II. Śp. Bolesław Bryła(gregorianka)

18.00

I. Śp. Zuzanna(gregorianka)

20.00

Dziękczynno- błagalna w rocznicę urodzin Ernesta. O wytrwanie w wierze i wypełnienie woli Bożej

 

ŚRODA
18 grudnia 2019 r.

6.30

I. W intencji znanej Bogu

7.30

I. O łaskę zdrowia i Boże bł. dla Marty
II. Śp. Alina Zawistowska

16.30

I. Śp. Halina Sobieraj  

18.00

I. Śp. Zuzanna(gregorianka)
II. Śp. Bolesław Bryła(gregorianka)

 

CZWARTEK
19 grudnia 2019 r.

6.30

I. Za parafian

7.30

I. Za zmarłych z rodziny Miazgów i za zmarłych w Czyśćcu

18.00

I. Śp. Zuzanna(gregorianka)
II. Śp. Bolesław Bryła(gregorianka)
III. O Boże bł. dla ks. Dariusza Zalewskiego z okazji imienin
IV. O Boże bł. dla zakrystianina pana Dariusza Dziurkowskiego z racji imienin

 

PIĄTEK
20 grudnia 2019 r.

6.30

I.  O Boże bł. dla pracowników Służby Zdrowia z Dąbrowy Białostockiej

7.30

I. O Boże bł. dla pracowników Służby Zdrowia z Dąbrowy Białostockiej

15.00

I. Dziękczynna z prośbą o zdrowie dla Magdy Rzączyńskiej

16.30

I. Śp. Stefan w 20-ą rocznicę śmierci i Irena

18.00

I. Śp. Zuzanna(gregorianka)

II. Śp. Bolesław Bryła(gregorianka)

 

SOBOTA
21 grudnia 2019 r.

6.30

I. O Boże bł. dla Piotra, Dariusza, Wiesława i Tomasza
II. Śp. Klemens, Zdzisław (on) i zmarli z rodziny

7.30

I. Śp. Maria Witek (nazwisko) Jan i zmarli z rodziny Witek   
II. Śp. Jan Kucharczyk

18.00

I. Śp. Zuzanna(gregorianka)
II. Śp. Bolesław Bryła(gregorianka)
III. O Boże bł. dla rodzin Majgierów, Łątków, Buczków, Dyków i za zmarłych z tych rodzin

 

22 grudnia 2019 r.
IV NIEDZIELA ADWENTU

7.00

I. Śp. Helena, Ryszard i wszyscy zmarli z rodziny oraz zmarli w czyśćcu
II. Śp. Wanda Wierzchowska(gregorianka)

9.00

I. Dziękczynno-błagalna w 18-ą rocznicę urodzin Rafała z prośbą o pomyślne zdanie matury

10.30

I. Sp. Eugeniusz

12.00

I. O Boże bł. dla dzieci przyjmujących chrzest   

16.30

I. Dziękczynno-błagalna w 23-ą rocznicę ślubu Małgorzaty i Dariusza oraz opotrzebne łaski dla ich dzieci Jakuba i Aleksandry (ona)

18.00

I. Śp. Zuzanna(gregorianka)
II. Śp. Bolesław Bryła(gregorianka)
III. Śp. Tadeusz w 5-ą rocznicę śmierci i za zmarłych w czyśćcu.  

 

 

 

8 grudnia 2019 r., II NIEDZIELA ADWENTU

7.00

I. Śp. Leokadia i Władysław Mazur oraz zmarli z rodziny Mazurów i Jaśkowskich
II. Śp. Wanda Wierzchowska(gregorianka)
III. Śp. Marianna, Kazimiera(ona) i zmarli z rodziny Kwiatkowskich

9.00

I. Śp. Mieczysław Skałecki oraz Stanisława(ona) i Jan Markiewicz
II. O Boże błg. dla Katarzyny i Michała

10.30

I. Dziękczynno- błagalna w intencji Zgromadzenia Sióstr i Ojców Białych
II. O Boże błg. dla Antosi i Zosi w 9. rocznicę urodzin
III. Śp. Stanisław Kuczyński w 2. rocznicę śmierci

12.00

I. Dziękczynna za otrzymane zdrowie z prośbą o Boże błg. dla Alfredy Kowalczyk
II. O tryumf NMP w naszych sercach, sercach parafian i wszystkich ludzi

16.30

I. Śp. Marianna i Wacław
II. Śp. Regina i Konstanty Gontarz

18.00

I. Śp. Zuzanna(gregorianka)
II. Śp. Bolesław Bryła(gregorianka)
III. O Tryumf Niepokalanego Serca w naszych sercach

 

PONIEDZIAŁEK – 9 grudnia 2019 r.,
UROCZYSTOŚC NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

6.30

I. Śp. Jan Zoń
II. O zdrowie dla pacjentów z Dąbrowy Białostockiej

7.30

I. Dziękczynna za otrzymane łaski

12.00

I. Dziękczynno- błagalna z okazji urodzin Andrzeja, o rozeznanie woli Bożej, odnowę serca i wytrwanie

16.30

I. O pomoc w nauce dla Norberta

18.00

I. Śp. Zuzanna (gregorianka)
II. Śp. Bolesław Bryła(gregorianka)
III. Śp. Bronisław(on) w 31 rocznicę śmierci

 

WTOREK – 10 grudnia 2019 r.

6.30

I. Śp. Jan, Maria Jonik

7.30

I. Śp. Apolonia Błażejewicz w 3. roczn. śmierci
II. Śp. Henryk Chmiel w 18. roczn. śmierci

18.00

I. Śp. Zuzanna(gregorianka)
II. Śp. Bolesław Bryła(gregorianka)
III. O całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Agaty oraz o pokój serca dla niej

 

ŚRODA –11 grudnia 2019 r.

6.30

I. Śp. Elżbieta 

7.30

I. O łaskę zdrowia dla Zbigniewa

16.30

I. O Boże błg. i dary Ducha Świętego dla Mai w 11. urodziny i Jasia w 5. urodziny

18.00

I. Śp. Zuzanna(gregorianka)
II. Śp. Bolesław Bryła(gregorianka)
III. Dziękczynna za otrzymane łaski i dar nawrócenia dla Natalii, z prośbą o Boże błg. w życiu

 

CZWARTEK – 12 grudnia 2019 r.

6.30

I. O zdrowie i pomyślną operację dla Oliwii

7.30

I. Śp. Stanisław Matys, śp. Marian, Józefa(ona) i Antoni
II. O łaskę uzdrowienia dla Jerzego

18.00

I. Śp. Zuzanna(gregorianka)
II. Śp. Bolesław Bryła(gregorianka)
III. Dziękczynno- błagalna z racji urodzin Leokadii I Mariusza

 

PIĄTEK, 13 grudnia 2019 r,

6.30

I. Śp. Bolesław Bryła(gregorianka)  

7.30

I. W intencji znanej Bogu

15.00

I. O zdrowie i Boże błg., wytrwanie i siły w powołaniu dla kapłanów z parafii Żegocina

16.30

I. O Boże błg. zdrowie i potrzebne łaski dla Łucji z okazji imienin

18.00

I. Śp. Zuzanna(gregorianka)

II. Śp. Józef, Genowefa, Katarzyna, Józef i Franciszka(ona)

 

SOBOTA, 14 grudnia 2019 r.
Św. Jana od Krzyża, wspomnienie

6.30

I. Śp. Stanisław i Franciszka(ona)
II. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą za otrzymane łaski dla rodziny

7.30

I. Śp. Zofia Tarłowska 
II. Dziękczynno- błagalna w dniu urodzin Danuty

18.00

I. Śp. Zuzanna(gregorianka)
II. Śp. Bolesław Bryła(gregorianka)
III. Śp. Marek w 2. rocznicę śmierci  

 

15 grudnia 2019 r.
III NIEDZIELA ADWENTU

7.00

I. Śp. Stanisława(ona) Zenobiusz i wszyscy zmarli
II. Śp. Wanda Wierzchowska(gregorianka)

9.00

I. Śp. Janina, Franciszek Jesionowscy i śp. Stanisław Anyszuk
II. Śp. Jan Wójtowicz w 2. rocznicę śmierci oraz śp. Irena i Agnieszka i zmarli z rodziny
III. Śp. Teresa. Teodora(ona), Franciszek, Kazimierz Kwaśniak, śp. Andrzej Góra, śp. Janina i Tadeusz Wielguszewscy, śp. Alicja i Władysław Curyłło oraz zmarli z rodziny Sieków i Zdybiowskich

10.30

I. Śp. Jan w 39. rocznicę śmierci, Janina , Teresa, Sławomir i Janusz
II. Śp. Marianna Moryl w 22. rocznicę śmierci

12.00

I. W intencji Mileny z okazji 3. urodzin

16.30

I. Śp. Zygmunt Misztal w 43. rocznicę śmierci, Antoni i Franciszka(ona) Misztal
II. Śp. Bohdan i Regina Kuchniccy

18.00

I. Śp. Zuzanna(gregorianka)
II. Śp. Bolesław Bryła(gregorianka)

 

POLECAMY * POLECAMY * POLECAMY * POLECAMY * POLECAMY

  SP Pallotti w Lublinie     Przemiana.pl