1879774
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Ogólnie
1083
962
8269
768117
22025
40004
1879774

Liturgia

 

Migawki

Kontakt

Rozpoczęliśmy dziś Rekolekcje adwentowe.. Prowadzi je ks. Łukasz Dzwolak – pallotyn z Ostrołęki. Rekolekcje potrwają do wtorku. Dzisiaj na wszystkich Mszach świętych głoszona jest nauka rekolekcyjna. Program rekolekcji w poniedziałek i wtorek będzie przebiegał według tego samego porządku:

 

06:30 - Roraty z krótką homilią;
09:00 - Msza święta z nauką ogólną;
18:00 - Msza święta z nauką ogólną;
20:00 - Msza święta z nauką dla młodzieży.


Kwadrans przed każdą Mszą świętą rozpoczynamy spowiedź. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z tego sakramentu.

 

Zapraszamy do udziału w Roratach odprawianych od poniedziałku do soboty o godz. 6:30. Roraty dla dzieci odprawiane są w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16:30.

 

Ks. Adrian Galbas SAC, prowincjał Księży Pallotynów w Poznaniu prowadzący w październiku w naszej parafii misje został mianowany przez Ojca Świętego Franciszka biskupem pomocniczym diecezji ełckiej. Ks. biskupa otaczamy naszą modlitwą.

 

Przed amboną są wyłożone pobłogosławione opłatki. Dziękujemy za składane ofiary, przeznaczamy je na ogrzewanie kościoła.

 

Przy wyjściu z kościoła rozprowadzane są świece Caritasu. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na dzieła podejmowane przez Caritas Diecezjalne.

 

Grupa charytatywna Samarytanin dziękuje za złożone na przedświąteczną pomoc dla najuboższych rodzin naszej parafii. Została zebrana kwota 10782 zł. Grupa charytatywna  przygotowuje ok pięćdziesięciu paczek. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Jutro rozpoczynamy Nowennę do Dzieciatka Jezus. W dni powszednie zapraszamy na nowennę po roratach. W następną niedzielę nowenna będzie odprawiona o 17.30.

 

Dziś Środowiskowy Dom Samopomocy "Roztocze" przeprowadzi w naszej parafii kiermasz świąteczny. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży przeznaczone są na materiały do terapii. 

 

Dziś po mszy świętej o godzinie 18.00 zapraszamy na spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

 

W czwartek swoje imieniny obchodzą ks. Dariusz Zalewski i pan Dariusz Dziurkowski – nasz zakrystianin, na mszy o godzinie 18.00 będziemy modlić się w intencji solenizantów.

POLECAMY * POLECAMY * POLECAMY * POLECAMY * POLECAMY

  SP Pallotti w Lublinie     Przemiana.pl