POSŁUGI DUSZPASTERSKIE W TYGODNIU – 18-23 marca 2024 r.
Data |
Godzina |
Celebrans |
Spowiedź |
|
Poniedziałek 18 III |
6.30 |
Ks. Artur Manelski |
Ks. Łukasz Dzwolak |
|
7.30 |
Ks. Łukasz Dzwolak Ks. Lucjan Rożek Ks. Ryszard Andrzejczyk |
Ks. Artur Manelski |
||
9.00 |
Ks. Łukasz Gołaś |
Ks. Artur Manelski Ks. Stanisław Zarzycki Ks. Łukasz Dzwolak Ks. Ryszard Andrzejczyk Ks. Lucjan Rożek |
||
17.00 adoracja |
Ks. Sebastian Kołodziejski |
|||
18.00 |
Ks. Artur Manelski |
Ks. Andrzej Zelek Ks. Stanisław Zarzycki Ks. Łukasz Dzwolak Ks. Ryszard Andrzejczyk Ks. Lucjan Rożek Ks. Sebastian Kołodziejski |
||
19.00 adoracja |
Ks. Artur Manelski |
|||
20.00 |
Ks. Sebastian Kołodziejski |
Ks. Andrzej Zelek Ks. Stanisław Zarzycki Ks. Łukasz Dzwolak Ks. Ryszard Andrzejczyk Ks. Lucjan Rożek |
||
Wtorek 19 III |
6.30 |
Ks. Artur Manelski |
Ks. Łukasz Dzwolak |
|
7.30 |
Ks. Łukasz Dzwolak Ks. Ryszard Andrzejczyk Ks. Lucjan Rożek |
Ks. Artur Manelski |
||
9.00 |
Ks. Łukasz Gołaś |
Ks. Artur Manelski Ks. Stanisław Zarzycki Ks. Łukasz Dzwolak Ks. Ryszard Andrzejczyk Ks. Lucjan Rożek |
||
17.00 adoracja |
Ks. Sebastian Kołodziejski |
|||
18.00 |
Ks. Artur Manelski |
Ks. Andrzej Zelek Ks. Stanisław Zarzycki Ks. Łukasz Dzwolak Ks. Ryszard Andrzejczyk Ks. Lucjan Rożek Ks. Sebastian Kołodziejski |
||
19.00 adoracja |
Ks. Artur Manelski |
|||
20.00 |
Ks. Sebastian Kołodziejski |
Ks. Andrzej Zelek Ks. Stanisław Zarzycki Ks. Łukasz Dzwolak Ks. Ryszard Andrzejczyk Ks. Lucjan Rożek |
||
Środa 20 III |
6.30 |
Ks. Artur Manelski Ks. Łukasz Dzwolak |
Ks. Sebastian Kołodziejski |
|
7.30 |
Ks. Ryszard Andrzejczyk Ks. Lucjan Rożek |
Ks. Artur Manelski
|
||
9.00 |
Ks. Łukasz Gołaś |
Ks. Artur Manelski Ks. Stanisław Zarzycki Ks. Łukasz Dzwolak Ks. Ryszard Andrzejczyk Ks. Lucjan Rożek |
||
17.00 adoracja |
Ks. Lucjan Rożek |
|||
18.00 |
Ks. Artur Manelski |
Ks. Andrzej Zelek Ks. Stanisław Zarzycki Ks. Łukasz Dzwolak Ks. Ryszard Andrzejczyk Ks. Lucjan Rożek Ks. Sebastian Kołodziejski |
||
19.00 adoracja |
Ks. Artur Manelski |
|||
20.00 |
Ks. Sebastian Kołodziejski |
Ks. Andrzej Zelek Ks. Stanisław Zarzycki Ks. Łukasz Dzwolak Ks. Ryszard Andrzejczyk Ks. Lucjan Rożek |
||
Czwartek 21 III |
6.30 |
Ks. Artur Manelski Ks. Sebastian Kołodziejski |
Ks. Ryszard Andrzejczyk |
|
7.30 |
Ks. Artur Manelski . Ks. Ryszard Andrzejczyk |
Ks. Sebastian Kołodziejski |
||
17.00 adoracja |
Ks. Ryszard Andrzejczyk |
|||
18.00 |
Ks. Stanisław Zarzycki Ks. Łukasz Dzwolak Ks. Lucjan Rożek |
Ks. Artur Manelski |
||
19.00 adoracja |
Ks. Lucjan Rożek |
|||
Piątek 22 III |
6.30 |
Ks. Sebastian Kołodziejski Ks. Artur Manelski |
Ks. Ryszard Andrzejczyk |
|
7.30 |
Ks. Lucjan Rożek Ks. Łukasz Dzwolak |
Ks. Artur Manelski |
||
8.00 |
Ks. Andrzej Zelek |
Ks. Artur Manelski |
||
15.00 |
Ks. Ryszard Andrzejczyk |
Ks. Lucjan Rożek |
||
17.00 adoracja |
Ks. Lucjan Rożek |
|||
18.00 |
Ks. Artur Manelski Ks. Sebastian Kołodziejski |
Ks. Stanisław Zarzycki Ks. Ryszard Andrzejczyk Ks. Lucjan Rożek Ks. Łukasz Dzwolak |
||
18.45 Droga krzyżowa ulicami osiedla |
Effatha (prowadzenie), p. Organista i schola parafialna (śpiewy), Neokatechumenat (służby porządkowe), LSO przygotowanie, ks. Sebastian Kołodziejski. |
|||
Sobota 23 III |
6.30 |
Ks. Artur Manelski Ks. Łukasz Dzwolak |
Ks. Sebastian Kołodziejski |
|
7.30 |
Ks. Sebastian Kołodziejski Ks. Artur Manelski |
Ks. Łukasz Dzwolak |
||
17.00 adoracja |
Ks. Ryszard Andrzejczyk |
|||
18.00 |
Ks. Łukasz Dzwolak Ks. Lucjan Rożek Ks. Ryszard Andrzejczyk |
Ks. Artur Manelski Ks. Sebastian Kołodziejski |
||
19.00 adoracja |
Ks. Artur Manelski |