Uwaga
  • Informacje o plikach cookie

    Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej nawigacji, statystyk odwiedzin oraz innych funkcji. Czy zgadzasz się na ich używanie?

    Pliki cookies zostały wyłączone na tej witrynie. Możesz zmienić swoją decyzję.

WYDARZENIA - ZAPROSZENIA - INFORMACJE

PROGRAM REKOLEKCJI ADWENTOWYCH

w parafii pw. Wieczerzy Pańskiej w Lublinie
w dniach 17-19 grudnia 2017r.

rekolekcjonista: ks. Adam Rybicki

 NIEDZIELA – 17 grudnia 2017r.

  7.00 – Msza św. z nauką ogólną
  9.00 – Msza św. z nauką ogólną
10.30 – Msza św. z nauką ogólną
12.00 – Msza św. z nauką ogólną
16.30 – Msza św. z nauką ogólną
18.00 – Msza św. z nauką ogólną

 PONIEDZIAŁEK – 18 grudnia 2017r.

  6.30 – Msza św. roratnia z krótką homilią
  9.00 – Msza św. z nauką ogólną
16.30 – Msza św. z nauką dla dzieci
18.00 – Msza św. z nauką ogólną
20.00 – Msza św. z nauką dla młodzieży

 WTOREK – 19 grudnia 2017r.

  6.30 – Msza św. roratnia z krótką homilią
  9.00 – Msza św. z nauką ogólną
16.30 – Msza św. z nauką dla dzieci
18.00 – Msza św. z nauką ogólną
20.00 – Msza św. z nauką dla młodzieży

 

 Program wizyty duszpasterskiej

27. 12. 2017 – środa

Podchorążych, Jaśminowa, Dzieci Zamojszczyzny

28.12. 2017 – czwartek

Aleja Róż, Jasińskiego, Ks. Brzozowskiego,  Ks. Danielskiego,  Batalionów Chłopskich, Westerplatte,  Kilińskiego, Skoczylasa

29.12.2017piątek
Bohaterów Monte Cassino, Czeremchowa – domki, Blachnickiego

30.12.2017 sobota

Botaniczna, Potok, Aleja Warszawska

02. 01. 2018wtorek

Czarnieckiego, Kryniczna, Zakładowa, Harcerska

03. 01. 2018środa

Lompy, Powstańców Śląskich, Sikorskiego – domki, Miernicza, Gen. Zajączka, Batorego

04.01.2018czwartek

Nałęczowska, Przygodna, Samotna – domki, Sąsiedzka – domki, Serdeczna – domki, Skrajna, Jagiellońska, Emilii Plater, Spadowa – domki

05.01.2018 piątek

Początkowa, Bukietowa, Chodkiewicza, Dwernickiego, Korfantego, Leszczynowa, Ligonia, Strzelecka, Wiązowa, Żółkiewskiego

08.01. 2018 –  poniedziałek

Czeremchowa bloki: 10, 12, 14 i 18

09. 01. 2018 - wtorek

Sobieskiego, Czeremchowa bloki: 8 i 16

10. 01. 2018 – środa

Czeremchowa 6, 20 i Cisowa,  Kolorowa bloki: nr 4, 5, 6

11. 01. 2018 – czwartek

Kolorowa bloki; nr 3, 24, 26; domki od 10 do 22

12. 01. 2018 – piątek

Baśniowa bloki: nr 5, 8, 9, 24, 31

13. 01. 2018 – sobota

Baśniowa bloki: nr 3, 7, Sielankowa wszystkie domki i bloki, Bajkowa 3

15. 01. 2018 – poniedziałek
Samotna bloki: nr 14, 16; Serdeczna – wszystkie bloki, Spadowa bloki: nr 2, 6, 8.

16.01.2018 - wtorek

Bajkowa bloki: nr 5, 7, 8, 9, 10, 12 i domki 17 i 19, Sikorskiego 3

17.01.2018 – środa

Bajkowa 4, 11, 13, 15, Żołnierska – blok nr 6, Sikorskiego – blok nr 1

18.01.2018 – czwartek

Żołnierska bloki nr: 8, 10

19.01.2018 – piątek
Żołnierska bloki nr: 7, 13