[ZAPROSZENIE] Podsumowanie roku LSO

Serdecznie zapraszamy wszystkich kandydatów, ministrantów, lektorów, ceremoniarzy wraz z Rodzicami i Rodzinami na uroczyste zakończenie roku formacyjnego Liturgicznej Służby Ołtarza, które odbędzie się w sobotę, 27 czerwca 2026 r.

Świętowanie rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 18.00, podczas której podziękujemy Panu Bogu za kolejny rok wspólnej służby i formacji.

Po Eucharystii zapraszamy do Sali Pallottiego na wspólną agapę. W programie przewidziane jest podsumowanie mijającego roku, wręczenie nagród dla najgorliwszych ministrantów oraz wyjątkowy moment podziękowania Księdzu Proboszczowi Arturowi Manelskiemu SAC za dziewięć lat ofiarnej posługi w naszej parafii.

Niech będzie to czas wspólnego dziękczynienia, radości i budowania naszej wspólnoty. Serdecznie zapraszamy!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aleja Warszawska 31, 20-803 Lublin | Tel. (81) 533 30 24 | Email: lublin@pallotyni.pl

© 2025 Created by Maksymilian Rej

Przewijanie do góry