W czwartek, 25 czerwca 2026 roku, dwóch Parafian, będących jednocześnie członkami Duszpasterskiej Rady Parafialnej, wyruszyło na pielgrzymkę rowerową do Częstochowy, aby pokłonić się Matce Bożej Jasnogórskiej i zawierzyć Jej swoje intencje.
Przed rozpoczęciem drogi uczestniczyli we Mszy Świętej o godz. 7.30. Po Eucharystii ks. Dominik Gaładyk SAC, wikariusz parafii, udzielił Pątnikom błogosławieństwa na czas pielgrzymowania, prosząc Boga o bezpieczną drogę, potrzebne siły oraz opiekę Matki Bożej.
Otaczamy naszych Pielgrzymów modlitwą i życzymy im bezpiecznej drogi oraz wielu łask płynących z tego wyjątkowego czasu pielgrzymowania.
