ZAPISY: Konkurs Apostoła 2013

Zapraszamy chętne dzieci i młodzież naszej Parafii do udziału w Konkursie Apostoła. Hasło tegorocznej edycji brzmi: Od św. Piotra do Leona XIV – Kościół wczoraj i dziś. Konkurs skierowany jest do uczniów w 3 kategoriach wiekowych (klasy 4-6 SP, 7-8 SP oraz 1-4 szkoły ponadpodstawowe) i w 3 obszarach: 1) konkurs wiedzy o św. Piotrze i papieżu Leonie XIV (2 etapy), 2) rozgrywki sportowe oraz 3) konkurs plastyczny.

Konkurs z wiedzy dotyczy postaci św. Piotra (Dz 1-15) oraz papieża Leona XIV. 

Odbywa się w dwóch etapach:

1) 30 maja 2026 (online);

2) 13 czerwca 2026 w Ołtarzewie – obiekty WSD oo. Pallotynów. Do tego etapu kwalifikuje się po 10 najlepszych osób z każdej kategorii wiekowej.

Zmagania sportowe (piłka nożna, piłka siatkowa, tenis stołowy oraz biegi na 100 i 1000 metrów) odbywają się 13 czerwca w Ołtarzewie.

Konkurs plastyczny odbywa się 13 czerwca 2026 r. w Ołtarzewie k/Warszawy.

Więcej informacji oraz zapisy u ks. Dominika.

Powered By EmbedPress

Powered By EmbedPress

Przy zgłoszeniu Dziecka proszę dostarczyć wypełnione załączniki 2, 3 i 4 oraz zgodę na wyjazd autokarowy dnia 13 czerwca 2026 r. Koszt wyjazdu: 40 PLN.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aleja Warszawska 31, 20-803 Lublin | Tel. (81) 533 30 24 | Email: lublin@pallotyni.pl

© 2025 Created by Maksymilian Rej

Przewijanie do góry